Zamknij

Nidzica. Mężczyzna zginął pod kołami przyczepy. "Nikt nie zauważył tragedii"

12.06.2021 15:54
straż pożarna (zdjęcie ilustracyjne)
fot. NewsLubuski/East News

Mieszkający samotnie mieszkaniec Nidzicy został śmiertelnie przygnieciony przez przyczepę rolniczą. Ofiara mieszkała sama, do tragedii mogło dojść kilka dni wcześniej.

Do tragedii doszło w gospodarstwie samotnie mieszkającego mężczyzny w Nidzicy (woj. warmińsko-mazurskie). Strażaków zaalarmował sąsiad - wynika z informacji dyżurnego wojewódzkiej komendy straży pożarnej w Olsztynie.

Tragedia w Nidzicy. Mężczyzna został przygnieciony przez przyczepę

Mieszkaniec Nidzicy miał zobaczyć, że spod przyczepy wystają nogi, tak, jakby korpus został przygnieciony przez sprzęt - przekazała Polska Agencja Prasowa, powołując się na relację strażaka.

Służby, które dotarły na miejsce zgłoszenia, potwierdziły obawy sąsiadów i uwolniły przygniecione ciało. Według strażaka wszystko wskazuje na to, że do tragicznego wypadku doszło w piątek lub wcześniej, jednak nikt nie zaalarmował ratowników.

- Do tego zdarzenia doszło w odludnie położonym pod lasem gospodarstwie. Ofiara mieszkała sama, nikt nie zauważył tragedii od razu - poinformował PAP dyżurny straży.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP