Zamknij

Nie żyją dwie młode osoby. Zginęły w tragicznym wypadku pod Skwierzyną

01.10.2022 17:38

Dwie młode osoby zginęły w tragicznym wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 24 niedaleko Skwierzyny, w pow. międzyrzeckim (woj. lubuskie). - Auto osobowe zderzyło się tam z ciężarówką – poinformowała Justyna Łętowska z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Dwie ofiary wypadku na dk24 pod Skwierzyną
fot. PAP/Lech Muszyński

Koszmarny wypadek drogowy w województwie lubuskim wydarzył się 30 września około godz. 16 na drodze krajowej nr 24, na odcinku między Skwierzyną a Przytoczną.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca osobówki z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwległy pas i uderzył w jadącą w przeciwnym kierunku ciężarówkę.

mid-22930333
fot. PAP/Lech Muszyński

Nie żyją dwie młode osoby. Zginęły w wypadku pod Skwierzyną

Kierujący autem osobowym 26-latek i pasażerka pojazdu zginęli na miejscu. Dokładne okoliczności wypadku ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga była całkowicie zablokowana przez kilka godzin. Ruch był kierowany w czasie utrudnień na objazd przez Chełmsko i Skwierzynę.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Marcin Rynkiewicz/OSP Skwierzyna - Facebook