Zamknij

Nie żyje 17-letnia Jagoda. Tragiczny finał poszukiwań nastolatki

16.08.2022 16:47
nie żyje jagoda z drzeniowa
fot. East News

Nie żyje 17-letnia Jagoda z Drzeniowa. Nastolatka była poszukiwana od dwóch tygodni. Napisała wówczas do rodziny sms z wiadomością, że idzie na spacer do lasu.

Tragiczny finał poszukiwań 17-letniej Jagody z Drzeniowa. Nastolatka zaginęła 2 sierpnia i od tamtego dnia nie kontaktowała się z rodziną. Dzień później pojawiły się informacje, zgodnie z którymi miała być widziana w okolicach Pruszkowa.

"Przeszukano teren wokół Nowej Roli koło Tuplic oraz Pruszkowa i Gręzawy. 11 sierpnia, od samego rana 17-latki szukało 40 policjantów z Żar i Zielonej Góry, także strażacy" - pisze "Fakt".

Nie żyje 17-letnia Jagoda z Drzeniowa

W akcji poszukiwawczej wykorzystano dwa drony. Zaangażowano także jednostkę OSP Jarogniewice specjalizującą się w poszukiwaniach osób zaginionych.

Ciało 17-latki znaleziono 15 sierpnia późnym wieczorem. - We wtorek, 16 sierpnia, policjanci potwierdzili, że odnalezione zwłoki, to poszukiwana Jagoda – powiedziała "Faktowi" podinsp. Sylwia Rupieta z żarskiej policji.

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 17-latki. Na chwilę obecną nie wiadomo, co stało się z dziewczyną.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ Gazeta Lubuska/ Fakt

C