Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nie żyje bohater „Chłopaków do wzięcia”

12.01.2018 10:41
xxx wiadomosci

Przykra informacja dla fanów serialu dokumentalnego „Chłopaki do wzięcia”. Nie żyje Roman Paszkowski, jeden z bohaterów programu, znany pod pseudonimem „Napoleon”.

Chłopaki do wzięcia Napoleon fot. screen Ipla

Roman Paszkowski był jednym z charakterystycznych bohaterów serialu. To on jest autorem słów, które można usłyszeć w czołówce programu: „W mojej wsi jest ośmiu kawalerów, na którego przypada zero dziewczyny”. Najpierw pogłoski o jego śmierci pojawiły się w sieci za sprawą fanów programu, potem oficjalnie w rozmowie z serwisem Pomponik potwierdziła je Anna Zwolińska, szefowa PR kanałów tematycznych Polsatu.

„Niestety, ta informacja jest prawdziwa. Bohater o pseudonimie «Napoleon» zmarł śmiercią naturalną, prawdopodobnie na zawał serca” - powiedziała.

Życie „Napoleona” nie należało do łatwych - nie miał szczęścia w pracy ani w miłości. Kiedy jego przyjacielowi Ryszardowi i jego partnerce przestało się układać, Romek postanowił zdobyć serce dziewczyny, przez co poróżnił się z Ryśkiem i był jeszcze bardziej samotny. Miał 31 lat.

Program „Chłopaki do wzięcia” realizowany jest od 2012 roku i do tej pory doczekał się 12 sezonów. Bohaterami są młodzi, samotni mężczyźni z małych miasteczek i wsi poszukujący miłości.

RadioZET.pl/SA

Oceń