Zamknij

Nie żyje zaginiona 14-latka. Przed śmiercią spotkała się z byłym chłopakiem

12.11.2021 11:56
Nie żyje zaginiona 14-latka
fot. Polizeirevier Salzlandkreis

Tragiczny finał poszukiwań 14-letniej Josefine. Jej zwłoki znaleziono w kompleksie garaży w mieście Aschersleben w niemieckim landzie Saksonia-Anhalt. Dziewczyna miała się spotkać ze swoim byłym chłopakiem.

14-letnia Josefine ostatni raz była widziana żywa w ubiegły czwartek. Według miejscowej policji miała tego dnia spotkać się ze swoim byłym chłopakiem, aby przekazać mu jego rzeczy. Około godz. 14:30 rozmawiała telefonicznie ze swoim przyjacielem. Od tego czasu nie było z Josefine kontaktu.

Jak podał serwis Mdr.de, w środę policja dokonała makabrycznego odkrycia. W kompleksie garaży w Aschersleben odnaleziono ciało 14-latki. Okazało się, że to poszukiwana Josefine. Pierwsze oględziny zwłok i miejsca ich znalezienia wskazują, że dziewczyna została zamordowana.

Śmierć 14-letniej Josefine. Policja o szczegółach

Miejscowa policja zapowiedziała, że powoła specjalną komisję do wyjaśnienia śmierci 14-letniej Josefine. Zaplanowano sekcję zwłok oraz przesłuchanie świadków. Mdr.de poinformowało, że miejsca spotkania dziewczyny z byłym chłopakiem i odnalezienia ciała są od siebie oddalone. 

Policjanci od samego początku byli zaniepokojeni faktem, że nie można zlokalizować telefonu dziewczyny. Miejscowa społeczność jest poruszona zabójstwem 14-latki. W centrum Aschersleben ludzie zostawiają znicze i kwiaty. 

RadioZET.pl/Mdr.de