Zamknij

Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje żona Rafała Bryndala

Redakcja
28.01.2019 14:40
Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje żona Rafała Bryndala
fot. Avanta/shutterstock

22 stycznia odeszła żona dziennikarza radiowego, satyryka, autora tekstów i scenarzysty Rafała Bryndala – Dorota Bryndal. Tragiczną wiadomość przekazała kancelaria, w której Dorota Bryndal była zatrudniona.

Zobacz także

Kancelaria, w której pracowała Dorota Bryndal, opublikowała wzruszający post na swoim profilach na Facebooku oraz Instagramie. Zdjęcie opatrzone zostało czarną wstążką z podpisem „Odeszła Dorotka Bryndal”.

„Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 22 stycznia 2019 roku odeszła Mecenas Dorota Bryndal, nasza wspaniała Koleżanka, doskonała prawniczka i dobry człowiek” – napisali koledzy i koleżanki Doroty Bryndal z pracy.

„Była świetną słuchaczką, z empatią podchodzącą do innych”

„Była radcą prawnym i szefową praktyk Prawa własności intelektualnej, Life Sciences & Health Care oraz Prawa pracy. Cechowała ją pracowitość, chęć pomocy, spokój i opanowanie, kultura osobista i niezwykła elegancja. Była świetną słuchaczką, z empatią podchodzącą do innych” – wspominali współpracownicy.

Zobacz także

Dorota Bryndal była bardzo szanowanym radcą prawnym, związanym z kancelarią Gessel od 1999 roku. Od 2004 pełniła także funkcję wspólnika firmy.

O śmierci żony poinformował również na Instagramie Rafał Bryndal, zamieszczając zdjęcie czarnej wstążki oraz komentarz: „Odeszła Dorotka Bryndal”.

Żona dziennikarza zmarła w wieku 55 lat.

RadioZET/Fakt.pl/JZ