Pilne24.pl: Niecodzienne znalezisko w kaszy i wiórkach kokosowych z Biedronki [FOTO]

Redakcja
01.11.2017 14:11
Pilne24.pl: Niecodzienne znalezisko w kaszy i wiórkach kokosowych z Biedronki [FOTO]
fot. Archiwum RadioZET.pl

Jedna z klientek Biedronki miała napisać na Facebooku o tym, co znalazła w wiórkach kokosowych i kaszy. Jej historię opisał portal Pilne24.pl.

Zagłosuj

Robisz na co dzień zakupy w Biedronce?

Liczba głosów:

Pani Żaneta, której niecodzienne znalezisko relacjonuje portal ProstoZmostu.pl w wiórkach kokosowych i torebce kaszy zauważyła ruszające się robaki oraz larwy. Kobieta postanowiła podzielić się wrażeniami na Facebooku. – Serdecznie nie polecam wiórek kokosowych z Biedronki, w moich jest mnóstwo robaków, wszystkie żywe i skręcone – pisze w komentarzu niezadowolona klientka.

Niecodzienne znalezisko

Okazuje się, że po opublikowaniu przez panią Żanetę nagrania, pojawiły się głosy osób, których spotkały podobne nieprzyjemności. – Robaki z nagrania wyglądają dokładnie jak larwy mola spożywczego. W komentarzach zgłaszają się kolejne osoby, które miały podobne „przygody” z żywnością z Biedronki. O larwach w jedzeniu piszą jednak także osoby, które nie kupowały w Biedronce, pokazując tym samym, że problem nie dotyczy tylko taniej sieci, ale i często „dobre” marki zaliczają podobne wpadki – czytamy w publikacji na portalu Pilne24.pl.

Oto wypowiedź pani Żanety opublikowana na portalu ProstoZmostu.pl:

biedr
fot. Screen ze strony ProstoZmostu.pl

Zobacz także

RadioZET.pl/Pilne24.pl/ProstoZmostu.pl/strz