Zamknij

Tragiczne odkrycie policji. Zwłoki na słupie wysokiego napięcia

21.07.2019 13:56
Tragiczne odkrycie policji. Zwłoki na słupie wysokiego napięcia
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER/East News

W sobotę w miejscowości Nienadówka koło Rzeszowa, policja podczas poszukiwań zaginionego 21-latka, natknęła się na zwłoki. Ciało znajdowało się na słupie wysokiego napięcia. Trwa ustalanie tożsamości znalezionego mężczyzny.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

O makabrycznym znalezisku poinformowała między innymi rzeszowska Gazeta Wyborcza.

Ciało na słupie wysokiego napięcia

W sobotę, w miejscowości Nienadówka niedaleko Rzeszowa dokonano tragicznego odkrycia. Przeszukujący teren policjanci natrafili na zwłoki mężczyzny. Znajdowały się one na słupie wysokiego napięcia.

Zobacz także

– Naszego dyżurnego poinformowała o tym okopło godziny 11.00 grupa z Krakowa, która prowadziła tutaj poszukiwania – powiedział w rozmowie z Gazetą Wyborczą Bartosz Wilk z podkarpackiej policji.

Zobacz także

Funkcjonariusze natknęli się na ciało podczas akcji poszukiwawczej 21-letniego studenta AGH. Młody mężczyzna zaginął 4 lipca. Tego dnia wyszedł bez słowa z wynajmowanego przez siebie mieszkania w Krakowie, zabierając tylko portfel i telefon komórkowy. Świadkowie zgłaszali, że widzieli go na terenie Głogowa Małopolskiego. 21-latek choruje na cukrzycę, wyszedł z domu bez zapasu niezbędnych leków. Na razie nie wiadomo, do kogo należy znalezione ciało.

Zobacz także

- Ustalamy tożsamość mężczyzny. Sprawdzamy, czy zwłoki należą do zaginionego studenta z Krakowa – mówił Wilk dziennikarzom portalu rzeszow-news.pl.

 

RadioZET.pl/rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow-news.pl