Zamknij

Nikola Mich poszukiwana przez policję. 17-latka uciekła z ośrodka opiekuńczego

28.01.2022 12:07
Nikola Mich
fot. KMW w Sopocie

Policjanci z Sopotu poszukują 17-letniej Nikoli Mich, która uciekła z ośrodka opiekuńczego. Zaginiona najprawdopodobniej jest w Gdańsku. Policja prosi o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu dziewczyny.

Nikola Mich uciekła z ośrodka opiekuńczego w Sopocie. Poszukiwania 17-latki trwają od 27 stycznia.  

Policjanci z Sopotu przekazali, że w przeszłości nastolatka wielokrotnie uciekała z placówek opiekuńczych. Z ich ustaleń wynika, że zaginiona najprawdopodobniej jest w Gdańsku.

17-letnia Nikola Mich poszukiwana przez policję

Na stronie Komendy Miejskiej Policji w Sopocie opublikowano zdjęcia i rysopis zaginionej. 17-letnia Nikola Mich ma około 170 cm wzrostu, jest szczupła i ma krótkie, ciemne włosy.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia 17-latki lub ustalenia jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112 A, tel. 47 74 26222, pod numerem alarmowym 112 lub zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl

C