Zamknij

Ciężarówka wypadła z łuku, przyczepa zmiotła osobówkę. Zginęła 17-latka

18.09.2020 11:54
Nowa Wieś, wypadek na Dk19
fot. screen Podkarpacka Policja

Tragiczny w skutkach wypadek  w Nowej Wsi na Podkarpaciu. W wyniku zderzenia ciężarówki z volkswagenem zginęła 17-letnia pasażerka osobówki, a ranni zostali mężczyźni jadący tym autem. Kierowca odjechał z miejsca wypadku, policja namierzyła go na stacji benzynowej.

Wypadek w Nowej Wsi. Jak podaje Podkarpacka Policja, do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 17. Na drodze krajowej nr 19 na pograniczu miejscowości Trzciana i Nowa Wieś zderzyły się ciężarowy daf z volkswagenem.

Wstępnie ustalono, że 44-latek kierujący ciężarówką stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi. Przez to ciągnięta przez niego przyczepa niczym młot uderzyła w jadącego z przeciwka volkswagena.

Nowa Wieś. Przyczepą uderzył w samochód. Zginęła pasażerka, odjechał z miejsca wypadku

Ucierpiały wszystkie osoby jadące osobówką. Niestety, na miejscu zginęła 17-letnia pasażerka volkswagena. 21-letni kierujący oraz drugi pasażer trafili do szpitala, rany które odnieśli nie zagrażają ich życiu.

Zobacz także

Kierowca dafa nie tylko nie pomógł rannym, ale odjechał z miejsca zdarzenia. Policja namierzyła go kilka kilometrów dalej, na jednej ze stacji benzynowych. 44-latek trafił do policyjnego aresztu. Był trzeźwy.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku  

RadioZET.pl/Podkarpacka Policja