Zamknij

Zwłoki 34-latka w potoku. Sprawę bada prokuratura

07.10.2020 14:01
Zdjęcie ilustracyjne
fot. Stanislaw Bielski/REPORTER

Zwłoki 34-letniego mężczyzny zostały znalezione w środę rano, w miejscowości Nowa Wieś (województwo mazowieckie). Ciało w potoku zauważył przypadkowy przechodzień. Po przybyciu na miejsce śledczy ustalili, że zmarły był mieszkańcem tej miejscowości.

Zwłoki 34-letniego mężczyzny znalezione w potoku. O tragicznym odkryciu przy ulicy Jana Kantego w miejscowości Nowa Wieś (woj. mazowieckie) pisze portal faktyoswiecim.pl.

Zobacz także

Zwłoki znalazł przypadkowy przechodzień, mieszkaniec Nowej Wsi, około godziny 7.00 rano. Natychmiast zaalarmował odpowiednie służby. Na miejscu zdarzenia pojawił się prokurator, policja, straż pożarna oraz pogotowie. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon młodego mężczyzny.

Zwłoki 34-latka w potoku. Sprawę bada prokuratura

Śledczym udało się ustalić tożsamość 34-latka. Okazało się, że był on również mieszkańcem Nowej Wsi. Według doniesień lokalnych mediów, mężczyzna mieszkał sam i nikt nie zgłosił jego zniknięcia.

Zobacz także

Obok ciała znaleziono też rower, który najprawdopodobniej był własnością zmarłego.

Zobacz także

Zwłoki zostały zabezpieczone przez prokuraturę w celu wykonania sekcji. Na razie bezpośrednia przyczyna oraz okoliczności śmierci denata nie są znane.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZEt.pll/faktyoswiecim.pl