Samochód wjechał w czteroosobową rodzinę. Właściciel zgłosił się na policję

Redakcja
19.03.2018 14:28
Samochód wjechał w czteroosobową rodzinę. Właściciel zgłosił się na policję
fot. Shutterstock

Właściciel samochodu, który w sobotę wjechał w czteroosobową rodzinę, sam zgłosił się na policję. 55-latek został skierowany na przesłuchanie — informuje portal faktykaliskie.pl. 

— Prowadzone czynności doprowadziły do tego, że właściciel nissana, zapewne zdając sobie sprawę, że policjanci jak najszybciej będą chcieli go przesłuchać, w dniu dzisiejszym zgłosił się do ostrowskiej komendy. Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci będą teraz przeprowadzali czynności z jego udziałem w celu wyjaśnienia okoliczności związanych z wypadkiem — mówi nadkom. Krzysztof Kula, rzecznik ostrowskiej policji w rozmowie z portalem faktykaliskie.pl.

Policja musi ustalić, czy to 55-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego siedział za kierownicą auta, kiedy doszło do tragedii. 

Do tragicznego wypadku doszło 17 marca około godziny 19:30 na ulicy Dąbkowej w Skalmierzycach (woj. wielkopolskie). Samochód wjechał w spacerującą po miejscowości czteroosobową rodzinę. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia i nie udzielił pomocy rannym. Ojcu i jednemu z dzieci nic się nie stało. Jednak matka i druga latorośl w stanie ciężkim zostali przewiezieni do szpitala. 

RadioZET.pl/faktykaliskie.pl/KM