Zamknij

Ksiądz Sowa o "Gazecie Polskiej": nie polemizować, zniszczyć to towarzystwo [WIDEO]

Redakcja
09.06.2017 12:23
Ksiądz Sowa o "Gazecie Polskiej": nie polemizować, zniszczyć to towarzystwo [WIDEO]
fot. YouTube

TVP Info opublikowało nowe nagrania z podsłuchów w restauracji „Sowa & Przyjaciele”. W spotkaniu uczestniczyli m.in. były rzecznik rządu Paweł Graś, były minister Skarbu Państwa Włodzimierz Karpiński, były szef BOR gen. Marian Janicki oraz ksiądz Kazimierz Sowa. Duchowny, prywatnie brat byłego polityka PO (obecnie Nowoczesna) Marka Sowy, w ostrych słowach skomentował działalność ''Gazety Polskiej''. 

Zobacz także

Sowa: kopyta jadłeś w Baku?

Jurek: byłem, ale w Baku to byłem, teraz napisała, że byłem w towarzystwie przyjaciół polsko-radzieckich cały czas mi to pisze k**** ten no Gazeta Polska, dzisiaj też podali, że prawdą jest to, co powiedział Jarosław Kaczyński, że biznesmeni mają korzenie w PRLu taki … Maske (…) był PPR, a ja rzeczywiście założyłem koło PPRu. (…) jak to powiedzieć gadać z tymi ch*****.

Jurek: i byłem w Baku dwa razy.

Sowa: Jurek nie polemizować … zniszczyć naprawdę, tu uważam, że nie ma się wiesz … trzeba zniszczyć to towarzystwo (…) (zdrowie Pawła i generała)

Głos: (Graś) ale pamiętam, jak dawno dawno 98 rok jeździliśmy wtedy z panem generałem do pracy samochodem i pan generał jeździł i jak na wkur*** ruch to odpalał te … rakieta ... ale kiedyś jedziemy jedziemy i jedzie przed nami taki samochód, od razu coś na nie spasowało, coś było nie tak ... siedzi 3 gości w samochodzie i przejechaliśmy całą trasę od Krakowa do Warszawy, nawzajem się wyprzedzaliśmy, oni nas my ich, spychaliśmy się nawzajem, zajechaliśmy do Janek na skrzyżowanie, on już wiedział wtedy, co jest i oni też wiedzieli, co jest i stanęliśmy w Jankach na skrzyżowaniu i okazało się, że to był CBŚ w tamtym samochodzie i słuchaj przybiliśmy piąteczki, dziękujemy, do widzenia...

RadioZET.pl/TVP/DG