Osiem nowych połączeń z Lotniska Chopina. Zapowiedź sezonu letniego

Redakcja
26.03.2018 17:49
Lotnisko
fot. Shutterstock

Nowe połączenia zagoszczą na rozkładzie z warszawskiego Lotniska Chopina. Bezpośredni lot do Singapuru to tylko jedna z ośmiu nowych tras - poinformował w poniedziałek port.

Władze Lotniska Chopina zaskoczyły podróżnych informacją o nowych trasach. – Lista połączeń zawiera 122 trasy regularne. Nowy sezon to dla Lotniska Chopina ciąg dalszy rozwijania siatki przesiadkowej, a także zwiększanie liczby połączeń z południowo-wschodnią Azją, a przez hub w Singapurze, także z Australią – czytamy w komunikacie.

Nowe kierunki z Warszawy

Na pasażerach największe wrażenie zapewne zrobi możliwość przelotu bez przesiadek do Singapuru. – Znaczącym wydarzeniem, które czeka nas wiosną 2018 roku, jest pojawienie się już w maju stałych, realizowanych przez LOT, połączeń z Singapurem, które poszerzą ofertę podróży z Lotniska Chopina do południowo-wschodniej Azji. Połączenie to doskonale wpisuje się w strategię rozwoju naszego lotniska. Dzięki dogodnym przesiadkom, zwiększamy naszą wartość jako ważny węzeł komunikacyjny, łącznik między Wschodem a Zachodem – dyrektor biura marketingu i PR Lotniska Chopina Hubert Wojciechowski.

Nowy rozkład obowiązuje od niedzieli 25 marca 2018 r.

Nowe osiem połączeń do i z Warszawy:

Bordeaux (linią Wizz Air), a także

Norymberga (Niemcy),

Kowno (Litwa),

Skopje (Macedonia),

Hanower (Niemcy),

Zaporoże (Ukraina),

Singapur 

Dubrownik (Chorwacja)

RadioZET.pl/PAP/strz