Zamknij

Zaginęła 24-letnia Jadwiga. Ostatni raz widziano ją przed kilkoma dniami

30.09.2020 20:33
Nowy Dwór Mazowiecki
fot. KPP Nowy Dwór Mazowiecki

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim (woj. mazowieckie) prowadzą poszukiwania zaginionej 24-letniej mieszkanki miasta Jadwigi Kłopotek, z którą nie ma kontaktu od kilku dni. 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim poszukują zaginionej 24-letniej Jadwigi Kłopotek, która ostatni raz była widziana w Nowym Dworze Mazowieckim 25 września tego roku. Na stronie nowodworskiej policji opublikowano rysopis zaginionej.

Wynika z niego, że kobieta ma 182 cm wzrostu średnią sylwetkę, długie i proste, szatynowe włosy, szare oczy, a także znaki szczególne: blizny na klatce piersiowej i na plecach, na wysokości bioder.

Zaginiona
fot. KPP Nowy Dwór Mazowiecki

W dniu zaginięcia ubrana była w ortalionową kurtkę za biodra koloru szarego z błękitnym kapturem, zamykaną na suwak, szare leginsy oraz białe sportowe buty. Miała przy sobie także czerwony plecak, telefon, tablet, dokumenty oraz klucze od mieszkania.

"Wszelkie informacje o zaginionej kobiecie prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pod nr tel. (22) 775 22 01 do 04 lub skontaktować się z najbliższą jednostką policji" - informuje nowodworska KPP. 

RadioZET.pl/KPP Nowy Dwór Mazowiecki