Zamknij

Grabarze odsunęli pokrywę grobu. Nagle stracili przytomność

07.09.2022 15:23

Dramatyczny incydent podczas przygotowywania do pochówku na cmentarzu w Nowym Sączu. Kiedy grabarze odkryli pokrywę grobu, stracili przytomność i wpadli do środka. Mężczyźni w ciężkim stanie trafili do szpitala.

cmentarz
fot. Shutterstock.com (zdjęcie ilustracyjne)

Do dramatycznych scen doszło na sądeckim cmentarzu komunalnym przy ulicy Rejtana po godz. 10. Jak informuje portal sadeczanin.info, dwóch grabarzy szykowało grób do pochówku.

- Gdy odsunęli pokrywę grobowca i weszli do środka, nagle obaj stracili przytomność. Prawdopodobnie czymś się zatruli – powiedział jeden ze świadków, który widział całe zdarzenie.

Nowy Sącz. Grabarze wpadli do grobowca. W ciężkim stanie trafili do szpitala

Na miejsce przyjechały straż pożarna, karetka oraz policja. Strażacy wydobyli rannych grabarzy z grobowca i przekazali ratownikom. Mężczyźni trafili w ciężkim stanie do szpitala. Obaj byli nieprzytomni. 

Jak ustalił portal, jeden z grabarzy był reanimowany. Na szczęście ratownikom udało się mu przywrócić funkcje życiowe. Obaj mężczyźni są już przytomni, choć z jednym jest utrudniony kontakt.

Kom. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu przekazała, że "policjanci wykonują czynności procesowe i ustalają dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia". Funkcjonariusze próbują ustalić, co spowodowało wypadek i nagłe pogorszenie stanu zdrowia grabarzy.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/sadeczanin.info