Zamknij

Tragiczny finał poszukiwań. Ciało kobiety znalezione w korycie rzeki

14.01.2022 14:28
nie żyje poszukiwana Danuta B
fot. OSP Nowy Sącz Biegonice

Nie żyje 67-letnia Danuta B., która była poszukiwana od 11 stycznia w Nowym Sączu. Jej ciało znaleziono w rzece Kamienica. W poszukiwania 67-latki zaangażowały się setki osób.

Nowy Sącz. Nie żyje poszukiwana od kilku dni Danuta B. Kobieta zaginęła we wtorek 11 stycznia ok. godz. 18:00. W jej poszukiwania zaangażowały się setki osób, a także GOPR i specjalne jednostki poszukiwawcze.

"67-letnia Danuta B. we wtorkowy wieczór wyszła ze swojego domu, który znajduje się na osiedlu Poręba Mała. Kobieta nie poinformowała nikogo dokąd się wybiera. Mimo upływu godzin, nie wróciła na noc do domu i nie skontaktowała się ze swoimi bliskimi. Zaniepokojona rodzina jeszcze tego samego dnia zgłosiła zaginięcie" - informował portal sadeczanin.info.

Nowy Sącz. Nie żyje poszukiwana Danuta B.

W trakcie poszukiwań pojawił się nowy trop. "Przewodniczący Rady Osiedla Mała Poręba Błażej Targosz poinformował w jednym z portali społecznościowych, że zaginiona Danuta B. została uchwycona w dniu zaginięcia przez kamerę zamontowaną przy ulicy Gorczańskiej. Kobieta przechodziła tamtędy we wtorkowy wieczór o godzinie osiemnastej piętnaście. Szybkim krokiem szła w kierunku Górek Zawadzkich i dalej prawdopodobnie w kierunku ulicy Nawojowskiej albo Nawojowej" - podał sadeczanin.info.

Tragiczną informację przekazał portal miastons.pl. Zwłoki 67-latki znaleziono w piątek 14 stycznia w rzece Kamienica przy ul. Piłsudskiego na wysokości Merkury Market w Nowym Sączu.

- Informuję, że prowadzone przez Komendę Miejską Policji w Nowym Sączu poszukiwania zaginionej 67-letniej Danuty B., mieszkanki Nowego Sącza, zostały zakończone. Niestety miały one tragiczny finał, ponieważ dzisiaj w trakcie prowadzonych poszukiwań, w korycie rzeki Kamienica, ujawniono ciało kobiety – poinformowała w rozmowie z portalem kom. Justyna Basiaga Oficer Prasowy KMP w Nowym Sączu.

RadioZET.pl/ sadeczanin.info/ miastons.pl

C