Zamknij

Nurkowali w jeziorze. Na dnie znaleźli zwłoki mężczyzny

Redakcja
07.01.2019 13:58
Nurkowali w jeziorze. Na dnie znaleźli zwłoki mężczyzny
fot. LUKASZ SOLSKI/East News

Dwóch mężczyzn w niedzielę około południa nurkowało rekreacyjnie w jeziorze Kamionka Piast w Opolu. Kiedy nurkowie zeszli na głębokość siedmiu metrów, na dnie zbiornika znaleźli…zwłoki człowieka.

O sprawie informował Polsat News.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Zwłoki na dnie jeziora. Straż pożarna na miejscu

Dwaj mężczyźni w niedzielne południe wybrali się nad jezioro Kamionka Piast w Opolu. Nurkowali rekreacyjnie w zbiorniku, a po oddaleniu się od brzegu o około siedem metrów i zejściu pod wodę na głębokość siedmiu metrów zauważyli na dnie zbiornika… ciało innego mężczyzny.

Zobacz także

Nurkowie natychmiast zawiadomili o swoim tragicznym odkryciu odpowiednie służby. Na miejsce przyjechała straż pożarna. Strażacy wyłowili zwłoki z zalewu  i oznakowali miejsce zdarzenia.

Zobacz także

Jak poinformowała telewizja Polsat News, zwłoki były  w stanie tak zaawansowanego rozkładu, że nie dało się określić wieku mężczyzny ani jego tożsamości. Nie wiadomo również, kiedy dokładnie nastąpiła jego śmierć.

Sprawą zajmie się prokuratura.  Według informacji pozyskanych przez Polsat News, mężczyzna nie był nurkiem – nie miał przy sobie sprzętu do nurkowania. Był ubrany normalnie.

RadioZET/Super Express/Polsat News/JZ