Zamknij

Zwłoki myśliwego w lesie. Obok leżał upolowany jeleń

26.09.2019 13:27
Zwłoki myśliwego w lesie. Obok leżał upolowany jeleń
fot. Scharfsinn/Shutterstock

Tragiczne odkrycie na terenie lasu, w miejscowości Ogonki (gmina Sulęczyno, województwo pomorskie). Znaleziono ciało 62-letniego myśliwego. Obok zwłok, leżało upolowane przez niego zwierzę.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

- Wstępne oględziny na miejscu zdarzenia pozwoliły wykluczyć działanie osób trzecich - mówiła w rozmowie z trójmiejską Wyborczą Anna Grzech, zastępczyni prokuratora Rejonowego w Kartuzach.

Martwy myśliwy znaleziony obok upolowanego zwierzęcia

Sprawę opisał portal Kartuzy.info. Mężczyzna w środę wieczorem wybrał się na polowanie. Chwilę później zadzwonił do brata i poinformował go o zastrzeleniu jelenia. Około godziny 22.00 przestał odbierać telefony od rodziny. Po kolejnej, nieudanej próbie połączenia bliscy mężczyzny postanowili wyruszyć na poszukiwania.

Zobacz także

62-latek został znaleziony martwy. Ciało dostrzegł syn myśliwego oraz jego brat. Jak podaje trójmiejska Gazeta Wyborcza, zwłoki mężczyzny leżały obok postrzelonego jelenia. Zwierzę było bez głowy – podaje portal. Prawdopodobnie myśliwy odciął ją w celu pozyskania rogów jako trofeum myśliwskiego. Głowy jelenia jednak nigdzie nie znaleziono.

Zobacz także

Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Kartuzach, która zleciła wykonanie sekcji zwłok. Jak wynika z dotychczasowych wiadomości, 62-latek cierpiał na chorobę serca. Byłą to najprawdopodobniej śmierć z przyczyn naturalnych.

Zobacz także

RadioZET.pl/trójmiasto.wyborcza.pl/kartuzy.inof

C