Napastowali 13-latkę w autobusie. Jej ojciec zemścił się w nietypowy sposób [WIDEO]

Redakcja
13.10.2017 17:51
Ełk
fot. Facebook

Zaczepiali dziewczyny w autobusie, ale nie uszło im to na sucho. Ojciec jednej z poszkodowanych wytropił ich i postawił przed kamerą. 

18- i 21-latek z Ełku zaczepiali w autobusie małoletnie dziewczyny, którym - dzięki interwencji jednego z pasażerów - udało się uwolnić od "zalotów". Jedną z poszkodowanych była córka pana Mariusza. Ten w pierwszej kolejności udał się na policję, ale funkcjonariusze powiedzieli mu, że ciężko będzie znaleźć sprawców, zwłaszcza w obliczu braku dowodów. Mężczyzna postanowił jednak działać na własną rękę.

"Chłopaki fajnie się bawili i myśleli, że wszystko im ujdzie na sucho, a tu zonk. Zajęło mi trochę czasu i energii, żeby ich znaleźć, ale w dzisiejszych czasach internetów i Facebooka wszystko jest możliwe" - napisał w Facebookowym poście. 

Wytropił ich więc, a następnie, za ich zgodą, opublikował nagranie, na którym obaj wyrażają skruchę i przepraszają za swoje zachowanie. Na głowy mają zarzucony czarny materiał, aby zasłaniał ich twarze:

- Więc "macho", jeżeli zamierzacie "podrywać" dziewczyny, kobiety, w chamski sposób i wbrew ich woli, musicie liczyć się z konsekwencjami. Pomyślcie o tym, że to są czyjeś córki, siostry, może matki. Mają braci, ojców, którzy dobiorą się wam do d...y i mogą być mniej humanitarni" - czytamy. 

Pan Mariusz deklaruje, że jego oraz jego córki poczucie sprawiedliwości zostało zaspokojone i nie zamierza dalej wnosić o popełnienie przestępstwa. Za swoją interwencyjną postawę zebrał już mnóstwo pozytywnych opinii od internautów. 

RadioZET.pl/Gazeta.pl/Facebook/MP