Zamknij

Znajdziesz nas także

Pobierz apkę Radia ZET

Zaginęła 17-letnia Ola Cisowska. Może przebywać z niebezpiecznym mężczyzną

18.12.2019 10:23
Ola Cisowska
fot. KMP w Płocku

Ola Cisowska zaginęła w Płocku. Poszukiwania 17-latki prowadzą funkcjonariusze z wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu KMP w Płocku. Życiu nastolatki może zagrażać niebezpieczeństwo. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Ola Cisowska z Płocka zaginęła 13 grudnia 2019 roku. 17-latka wyszła z domu około godziny 8 z zamiarem udania się do szkoły. Po zakończeniu lekcji, około 12:10 Ola rozstała się z koleżanką przy TSS Płock przy Nowym Rynku.

Zaginiona 17-latka może być w niebezpieczeństwie i potrzebować pilnej pomocy. Ola Cisowska przebywa prawdopodobnie z 20-letnim mężczyzną, który miał konflikt z prawem. 

Od dnia zaginięcia telefon Oli jest nieaktywny. 17-latka miała lecieć w środę do Londynu na święta. Na lotnisku na pewno się nie pojawiła.

Ola Cisowska zaginęła. Rysopis 17-latki: 

  • 162 cm wzrostu,
  • średnia budowa ciała,
  • włosy długie koloru blond,
  • oczy niebieskie,
  • lekko odstające uszy.

W dniu zaginięcia Ola ubrana była w czarną kurtkę parkę z brązowym futerkiem przy kapturze, zamszowe czarne kozaki za kolano, duży kremowy szal w kratkę. Miała ze sobą jasną, turkusową sportową torbę PUMA.

Ktokolwiek widział zaginioną lub zna miejsce jej pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 24 266 16 00 ; 24 266 16 01 oraz pod numerem alarmowym 112.

Zobacz także

RadioZET.pl/KMP Płock/Zaginieni przed laty