Jechał 158 km/h w terenie zabudowanym. Policja poszukuje pirata drogowego

Redakcja
03.05.2018 20:12
Jechał 158 km/h w terenie zabudowanym. Policja poszukuje pirata drogowego
fot. Policja Oława

W czwartek na trasie K-94 w Stanowicach kierowca jadący samochodem marki BMW X5 gnał przez miejscowość z prędkością 158 km/godz. Policjanci próbowali go zatrzymać. Kierowca zignorował sygnały funkcjonariusza, nie zatrzymał się do kontroli. Teraz policja prosi o pomoc w schwytaniu mężczyzny. 

Kierowca BMW jechał ponad 150 km/h na trasie K94 w Stanowicach. Nie reagował na polecenia policjantów, którzy kazali mu się zatrzymać. Teraz funkcjonariusze proszą o pomoc w schwytaniu kierowcy, bo stanowi zagrożenie dla innych członków ruchu i pieszych. 

Kierowca to 43-letni Robert Blok, mieszkaniec Sobociska (gm. Oława). Jak czytamy w komunikacie policji, mężczyzna na swoim koncie ma kilkanaście wykroczeń drogowych i jest sprawcą wielu kolizji.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Robert Bron prowadził pojazd BMW X5 o numerach rejestracyjnych DOA 37780 w terenie zabudowanym. 

Policja wystosowała apel do obywateli. Każdy kto zna mężczyznę proszony jest o zgłoszenie się na policję i wskazanie jego miejsca pobytu. Wszelkie informacje należy przekazywać do Komendy Powiatowej Policji w Oławie. Kontakt: numer alarmowy 997 lub 112, bądź  numer miejski 71/3817200 (222).

RadioZET.pl/Policja/KM