Zamknij

Zaginęła 17-letnia Megan. Może grozić jej niebezpieczeństwo

08.12.2019 16:21
Zaginęła 17-letnia Megan. Może grozić jej niebezpieczeństwo
fot. Zaginieni Polacy/Facebook

Zaginęła 17-letnia Megan Mikołajczyk z Oławy. Nastolatka w czwartek 5 grudnia wyszła z domu do pracy, gdzie złożyła rezygnację. Może przebywać w towarzystwie 27-letniego mężczyzny. Policja i rodzina apelują o pomoc w poszukiwaniach.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

17-letnia Mega Mikołajczyk opuściła miejsce zamieszkania około godziny 6.40 rano, w czwartek 5 grudnia. Wychodząc wzięła ze sobą telefon komórkowy i tego samego dnia napisała wiadomość SMS do rodziny. Później jej telefon był już wyłączony. Nastolatka poszła prosto do pracy, gdzie wypowiedziała umowę.

Może przebywać ze starszym od siebie mężczyzną

Od tego czasu bliscy Megan nie mają z nią żadnego kontaktu, jej numer telefonu pozostaje nieaktywny. Zdaniem bliskich 17-latki, może ona przebywać w towarzystwie 27-letniego mężczyzny. To z nim – wg. informacji zawartej na stronie "Zaginieni Polacy" – ostatni raz widziano ją w Oławie.

Jak precyzuje matka zaginionej, mężczyzna – z którym widziano jej córkę – to Marcin Wróciński, „pseudonim Naleśnik”. Z kolei portal olawa24.pl podaje, że nastolatce może grozić niebezpieczeństwo.

Zobacz także

"Megan Mikołajczyk lat 17 1.64 cm. Wzrostu 50kg .W dniu 05-12-2019r. O godzinie 6.40 rano wyszła z domu i nie ma z nią żadnego kontaktu .
Ostatni raz widziana w towarzystwie Marcina Wrócinskiego pseudonim 'NALEŚNIK'. JEŚLI KTOŚ MA INFORMACJE PROSZĘ O KONTAKT 537900166" - pisze na Facebooku matka 17-latki.

Zobacz także

Zrozpaczona rodzina zaginionej Mega prosi o pomoc. W Internecie trwa akcja poszukiwawcza, nastolatki szuka również oławska policja.

Rysopis zaginionej

17-letnia Megan Mikołajczyk ma 165 centymetrów wzrostu i szczupłą sylwetkę. Ma długie włosy, pofarbowane na blond.

Zobacz także

W momencie zaginięcia miała na sobie kurtkę do pasa w kolorze różowym, jeansy oraz sportowe buty. Jak podają lokalne media, najbardziej prawdopodobne miejsca pobytu zaginionej to powiat oławski lub jego okolica.

Zobacz także

Poniżej publikujemy zdjęcie poszukiwanej nastolatki:

megan2

fot. Zaginieni Polacy/Facebook

Policja apeluje

Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacji na temat miejsca pobytu 17-latki lub widział ją w ostatnich dniach, proszony jest o natychmiastowy kontakt z policją w Oławie, matką poszukiwanej lub z najbliższą jednostką policji.

 

RadioZET.pl/gazeta.pl/Gazeta Wrocławska/olawa.policja.gov.pl/Facebook