Zamknij

Zaginęła Oliwia Michalska. 16-latka nie wróciła ze szkoły do domu

20.09.2021 16:59
Oliwia Michalska zaginiona
fot. Opolska Policja

Policja z Opola poszukuje 16-letniej Oliwii Michalskiej. Nastolatka nie wróciła ze szkoły po zakończeniu zajęć w środę, 15 września. Policja udostępniła rysopis zaginionej.

Oliwia Michalska zaginęła. Nastolatka z Opolszczyzny nie wróciła ze szkoły w środę, 15 września. Nie nawiązała też kontaktu z rodziną i znajomymi.

Policja Opolska udostępniła w poniedziałek 20 września informację o poszukiwanej nastolatce. Opublikowała też rysopis dziewczyny, zamieszczając też zdjęcie Oliwii.

Oliwia Michalska zaginęła. Opole: 16-latka nie wróciła ze szkoły 

"Nieletnia ma lat 16, około 174 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma długie włosy koloru brązowego (ciemne na górze z rozjaśnionymi końcówkami), które zazwyczaj czesze w dwa luźne warkocze z przedziałkiem na środku głowy" – podała policja. Nastolatka używa mocnego makijażu.

Mundurowi proszą wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Oliwii, o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Opolu (tel. 47 861 25 45) lub najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

RadioZET.pl/Opolska Policja