Zamknij

11-letni Oliwier z Częstochowy odnaleziony. Wrócił pod opiekę mamy

27.10.2021 09:45
Oliwier Mulszanowski
fot. Policja

Oliwier z Częstochowy został odnaleziony przez policjantów. 11-latek zaginął we wtorek po wyjściu ze szkoły. Policja opublikowała w środę rano zdjęcie i rysopis dziecka, prosząc o pomoc w jego odnalezieniu.

Oliwier z Częstochowy w województwie śląskim zaginął we wtorek 26 października. Jak wynikało z ustaleń policji, 11-latek wyszedł ze szkoły około godziny 15:20. Oliwier nie dotarł jednak do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Chłopiec odnalazł się w środę w pobliżu sklepu w Częstochowie. Dziecko wróciło pod opiekę mamy. Życiu i zdrowiu 11-latka nic nie zagraża.

Zaginął 11-letni Oliwier z Częstochowy

Zaginiony 11-letni Oliwier ma 146 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała, ma włosy koloru blond o ciemnym odcieniu. Poszukiwany chłopiec w dniu zaginięcia był ubrany w musztardową kurtkę. Miał ze sobą czerwony plecak – podała częstochowska komenda.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod numerem telefonu 47 858 12 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 997 lub 112.

RadioZET.pl/PAP