Zamknij

10-latka potrącona przez auto, gdy przebiegała na czerwonym świetle. Policja publikuje film

06.10.2021 18:20
Olsztyn
fot. Facebook/KWP Olsztyn

10-letnia dziewczynka wbiega na przejście dla pieszych na czerwonym świetle, po czym potrąca ją samochód - do takiego groźnie wyglądającego wypadku doszło przed kilkoma dniami w Olsztynie. Policja opublikowała - ku przestrodze - nagranie ze zdarzenia. 

Do wypadku doszło 1 października przy ul. Limanowskiego w Olsztynie. Dwie dziewczynki przechodziły na przejściu dla pieszych na czerwonym świetle. Wszystko zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

Olsztyn. 10-latka potrącona przez samochód. Policja publikuje film z wypadku

Jadący środkowym pasem w kierunku ul. Sybiraków kierowca bmw zauważyć wbiegające dziewczynki, ale niestety, nie udało się uniknąć potrącenia jednej z nich - 10-latki. Drugiej udało się zatrzymać tuż przed autem.

Gdy auto uderzyło w dziewczynkę, ta upadła kilka metrów dalej. 10-latka na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń, ale trafiła na obserwację do szpitala. 

Komenda Wojewódzka w Olsztynie opublikowała w mediach społecznościowych - ku przestrodze - nagranie z miejsca zdarzenia:

Badanie trzeźwości kierowcy bmw wykluczyło, aby znajdował się on pod działaniem alkoholu. Wiadomo jednak, że sprawa swój finał znajdzie w Sądzie Rodzinnym i Nieletnich.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Policja Warmińsko-Mazurska/Facebook