Zamknij

Poszukiwany sprawca podpalenia. Policja opublikowała zdjęcie podejrzanego

07.10.2021 11:52
Poszukiwany mężczyzna
fot. Policja w Olsztynie

Policja poszukuje sprawcy podpalenia samochodu w Olsztynie. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcia podejrzanego, które wykonał świadek. Osoby, które go rozpoznają, proszone są o pilny kontakt z policją.

Policja w Olsztynie poszukuje mężczyzny, który pod koniec czerwca 2020 roku podpalił samochód. Do zdarzenia doszło na jednym z parkingów przy ulicy Boenigka.

Olsztyn. Policja poszukuje mężczyzny podejrzanego o podpalenie

W wyniku podpalenia spłonął samochód marki Renault. „Mężczyzna odpowiedzialny za podpalenie auta został sfotografowany przez przypadkowego świadka, dzięki czemu policja ma możliwość publikacji wizerunku mężczyzny podejrzewanego o zniszczenie mienia” – czytamy na stronie olsztyńskiej policji.

Osoby, które rozpoznają widocznego na zdjęciu mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie. Informacje na temat sprawcy przestępstwa można przekazywać osobiście, telefonicznie 47 73 134 24 lub mailowo: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl

C