Tragedia w zakładzie komunalnym. Nie żyje 55-letni pracownik

19.12.2019 12:11
Policja
fot. Shutterstock

Nie żyje 55-letni pracownik Olsztyńskiego Zakładu Komunalnego. Mężczyzna zmarł wskutek obrażeń głowy, których doznał po upadku z wysokości. 

O sprawie informuje olsztyńska "Gazeta Wyborcza". 55-letni pracownik firmy zewnętrznej, zatrudniony przy montażu kamer monitoringu, zaliczył upadek z wysokości. Zmarł w wyniku obrażeń głowy. 

Zobacz także

- Na koniec dnia pracy jeden z jej pracowników schodził po drabinie zabezpieczonej specjalnymi prętami od strony pleców. Do tragedii doszło na ostatnim metrze zejścia, kiedy już nie było zabezpieczeń. Mężczyzna spadł na dach, który znajdował się metr od końca drabiny - mówi anonimowo w rozmowie z "Wyborczą" osoba znająca okoliczności zdarzenia. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Wypadek miał - jak relacjonuje "GW" - wyjątkowo pechowy przebieg, ponieważ mężczyzna nie dość, że wpadł do tzw. świetlika (urządzenia służącego do oświetlania hali), to jeszcze wpadając do hali nie zatrzymał się na podłodze, ale niestety wpadł do znajdującego się tam kanału. To spowodowało obrażenia czaszkowo-mózgowe, a w konsekwencji zgon na miejscu. 

Zobacz także

RadioZET.pl/olsztyn.wyborcza.pl