Zamknij

Gwałcili 7-letnią dziewczynkę? Pijana matka i dwóch mężczyzn w rękach policji

12.07.2020 11:52
Olsztynek
fot. Shutterstock

Kompletnie pijana matka 7-letniej dziewczynki oraz dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa na tle seksualnym na osobie nieletniej - poinformowała w niedzielę PAP policja.

Oficer prasowy olsztyńskiej policji Rafał Prokopczyk poinformował PAP, że do przestępstwa na tle seksualnym miało dojść w gminie Olsztynek. "W sobotę w godzinach wieczorno-nocnych policja otrzymała sygnał o możliwości popełnienia przestępstwa na szkodę nieletniej dziewczynki" - poinformował Prokopczyk dodając, że dziewczynka ma 7 lat.

W związku z tym zdarzeniem policja zatrzymała kompletnie pijaną matkę 7-latki, która miała w chwili zatrzymania 3,5 promila alkoholu w organizmie, oraz dwóch dorosłych mężczyzn, z których jeden także był pijany, miał 1,5 promila.

Olsztynek. Matka i dwóch mężczyzn zatrzymanych w związku z przestępstwem pedofilii

"W tej sprawie wszczęte zostało śledztwo, ale z uwagi na delikatny charakter sprawy i dobro pokrzywdzonej dziewczynki nie będziemy informować o szczegółach sprawy" - powiedział Prokopczyk. Dodał, że zarzuty zatrzymanym osobom będą przedstawiane, gdy wytrzeźwieją.

Zobacz także

Z nieoficjalnych informacji PAP wynika, że w tej sprawie doszło do pedofilii, pokrzywdzona dziewczynka trafiła do szpitala, gdzie jest jej udzielana zarówno pomoc medyczna, jak i psychologiczna.

Zobacz także

RadioZET.pl/PAP