Zamknij
Wypadek w Opatowie
5 Zobacz galerię
fot. Policja w Opatowie

Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo w Opatowie w województwie świętokrzyskim. Na miejscu zginął 18-letni kierowca. Ranni zostali 18-latka i 15-latek.

Wypadek zdarzył się w piątek rano na ulicy Świętokrzyskiej w Opatowie w województwie świętokrzyskim. Samochód, którym jechało troje uczniów, wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Wypadek w Opatowie. Samochód z trojgiem uczniów uderzył w drzewo

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku przed godziną siódmą rano. Na miejsce wezwano m.in. strażaków, którzy przy użyciu sprzętu hydraulicznego wydobyli ze zniszczonego auta poszkodowanych. – W wypadku zginął 18-letni kierowca – przekazał Onetowi Marcin Nyga, rzecznik świętokrzyskich strażaków. Ranna została 18-letnia pasażerka i 15-latek siedzący na tylnej kanapie. Strażakom ponad godzinę zajęło uwalnianie go z rozbitego samochodu.

18-latka trafiła do szpitala w Ostrowcu Świętokrzyskimi. Po 15-latka przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał go do szpitala w Sandomierzu. Przyczyna wypadku nie jest jeszcze znana. Dokładne okoliczności zdarzenia ustalą policjanci pod nadzorem prokuratora.

RadioZET.pl/"Echo Dnia"/Onet.pl/oprac. AK