Zamknij

Zamieszanie wokół Opola trwa. Kolejni artyści rezygnują z występów

Redakcja
20.05.2017 18:54
Zamieszanie wokół Opola trwa. Kolejni artyści rezygnują z występów
fot. Piotr Kamionka/REPORTER

Kayah, Nosowska, Rodowicz, Szpak, Piaseczny, Cerekwicka i Popowska. To kolejne nazwiska artystów, których nie zobaczymy na tegorocznym festiwalu w Opolu. Bojkot Krajowego Festiwalu Piosenki trwa w najlepsze.

Tegoroczna edycja opolskiego festiwalu wzbudza ogromne kontrowersje. Na początku tygodniu w mediach pojawiła się informacja, jakoby Kayah dostała zakaz gościnnego występu od samego prezesa TVP Jacka Kurskiego. Piosenkarka zdementowała doniesienia i zapewniła, że rezygnacja z udziału w festiwalu jest jej suwerenną decyzją.

Przechwytywanie

Zobacz także

Na znak poparcia decyzji wokalistki swój występ odwołała kolejna piosenkarka Kasia Nosowska.

Przechwytywanie

Zobacz także

Dziś wiemy, że lista nieobecnych uległa zwiększeniu. Do Opola nie zawitają na pewno: zespół AudioFeels, Michał Szpak, Kasia Cerekwicka, Kasia Popowska oraz Andrzej Piaseczny. O swoich decyzjach poinformowali we wpisach na portalach społecznościowych.

Przechwytywanie
Przechwytywanie2
Przechwytywanie3
Przechwytywanie4

Internauci zadają sobie pytanie, kto zagra na tegorocznym festiwalu? Na ten moment lista prezentuje się następująco: Golec Orkiestra, Zakopower, Monika Lewczuk i Antek Smykiewicz, Lanberry, Pectus, Patrycja Zarychta, Szymon Wydra oraz Izabela Trojanowska.

RadioZET.pl/DG