Zamknij

Tajemnicza śmierć w akademiku. Nie żyje 21-letnia studentka

14.07.2021 15:12
Tajemnicza śmierć w akademiku. Nie żyje 21-letnia studentka
fot. Damian Klamka /East News

Nie żyje 21-letnia studentka z Opola. Do tragedii doszło w akademiku Kmicic przy ul. Grunwaldzkiej. Młoda kobieta nagle źle się poczuła i miała problemy z oddychaniem. Mimo długiej reanimacji nie udało jej się uratować - informuje "Super Express".

Tragedia w akademiku Kmicic w Opolu. Jak informuje "Super Express", 21-letnia studentka nagle źle się poczuła i miała poważne problemy z oddychaniem. Jej koleżanka wezwała karetkę pogotowia. Po jej przybyciu okazało się, że konieczna jest reanimacja.

- Około godziny 12:00 otrzymaliśmy informację od zgłaszającej, że jej koleżanka miała się nagle źle poczuć. Niestety sprawa okazała się na tyle poważna, że ekipa pogotowia ratunkowego, która bardzo szybko przybyła na miejsce, podjęła reanimację - powiedział w rozmowie z "Radiem Opole" mł. asp. Dariusz Świątczak z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

Opole. Tajemnicza śmierć w akademiku. Nie żyje 21-letnia studentka

- W momencie przyjazdu karetki młoda kobieta była już w takim stanie, że konieczna była reanimacja. Trwała ona godzinę. Niestety, nie udało się jej uratować. 21-latka zmarła - powiedział "SE" Świątczak.

Jak informuje "Nowa Trybuna Opolska", rzecznik Uniwersytetu Opolskiego nie miał pewności, czy 21-latka była studentką uczelni: - W "Kmicicu" pokoje wynajmowane są także okazjonalnie - powiedział.

Policja wstępnie wykluczyła, by do zgonu przyczyniły się osoby trzecie. Przyczynę śmierci 21-latki ma wyjaśnić sekcja zwłok.

RadioZET.pl/ Super Express/ Radio Opole/ Nowa Trybuna Opolska

C