Zamknij

Śmierć 22-latka po wigilii firmowej. Znaleziono go martwego na wybiegu dla koni

18.12.2019 17:16
Śmierć wigilia
fot. East News

Nie żyje 22-latek, pracownik jednej z firm z Opolszczyzny. Lokalne media donoszą, że został znaleziony martwy po wigilii firmowej w Zakrzowie, koło Kędzierzyna-Koźla. Sprawą jego śmierci zajęła się prokuratura.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Śmierć 22-latka na wigilii firmowej wstrząsnęła lokalną społecznością. Jak przekazał serwis Strzelceopolskie.naszemiasto.pl do tragedii doszło na imprezie organizowanej przez jeden z zakładów pracy w Zakrzowie. Firma działa w strefie gospodarczej w gminie Ujazd przy autostradzie A4.

Impreza na około trzysta osób odbywała się w dużej restauracji w Zakrzowie oraz pobliskiej stadninie koni. Gdy pracownicy szykowali się do powrotów, zauważyli, że brakuje jednej osoby. Nocne poszukiwania nie przyniosły skutku.

Zobacz także

22-latek został znaleziony martwy dziś rano, na wybiegu dla koni. Sprawą jego śmierci zajęli się śledczy z Kędzierzyna-Koźla. Od razu ustalili, że na wybieg nie wpuszczano zwierząt, co oznacza, że nie doszło do stratowania pracownika. Na jego ciele nie znaleziono też obrażeń, które wskazywałyby na pobicie. Śledczy zlecili badania toksykologiczne krwi zmarłego.

Prokuratura zleciła badania toksykologiczne krwi pod kątem ewentualnej obecności w organizmie substancji psychoaktywnych. Będzie także przeprowadzona sekcja zwłok tego mężczyzny

Stanisław Bar, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu, Nto.pl

Zobacz także

RadioZET.pl/Nto.pl/Strzelceopolskie.naszemiasto.pl