Makabryczne odkrycie na Opolszczyźnie. Zarzut zabójstwa noworodka dla matki z Ciecierzyna

Redakcja
14.12.2018 09:48
Makabryczne odkrycie na Opolszczyźnie. Zarzut zabójstwa noworodka dla matki z Ciecierzyna
fot. G.Banaszak/REPORTER/East News

Joanna A. z Ciecierzyna na Opolszczyźnie podejrzana o zabójstwo. Na razie prokuratura postawiła jej zarzut w związku ze śmiercią jednego noworodka. Jak jednak nieoficjalnie podają lokalne portale, kobieta mogła zabić nawet czworo swoich dzieci.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Joanna A. ma 27 lat. Nie przyznała się do winy. Prokuratura zawnioskowała do sądu o tymczasowy areszt dla kobiety.

O możliwości utraty dziecka przez mieszkankę wsi powiadomili służby pracownicy opieki społecznej. W czwartek w Ciecierzynie pod Kluczborkiem na terenie jednej z posesji policjanci znaleźli ciało noworodka. W lokalnych mediach pojawiły się jednak informacje o trojgu, a nawet czworgu dzieci, które miały zostać zamordowane przez kobietę tuż po urodzeniu. Prokuratura na razie milczy w sprawie tych doniesień.

Zobacz także

– W tej chwili mogę jedynie potwierdzić, że prowadzone jest śledztwo w sprawie zabójstwa jednego dziecka. Dzisiaj odbędzie się sekcja znalezionych zwłok […]. Sprawa jest na początkowym etapie. Więcej informacji będziemy mogli ujawnić w przyszłym tygodniu – powiedziała prokurator Anita Dąbrowa-Derda z Prokuratury Rejonowej w Kluczborku.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Joanna A. mieszkała w domu jednorodzinnym ze swoim konkubentem. Według nieoficjalnych informacji para ma kilkuletnie dziecko. Do piątkowego poranka dom był ogrodzony i pilnowany przez funkcjonariuszy w oznakowanym radiowozie. Policja nie udziela żadnych informacji na temat zdarzenia.

RadioZET.pl/PAP/JŚ