Zamknij

Ojciec 14-latki złapał pedofila. "Od razu było widać, że chodzi mu o seks"

Redakcja
12.02.2019 16:17
Ojciec 14-latki złapał pedofila. "Od razu było widać, że chodzi mu o seks"
fot. Shutterstock

30-letni mężczyzna podejrzewany o pedofilię trafił w ręce policji w Kędzierzynie-Koźlu po tym, jak został złapany przez ojca 14-letniej dziewczynki, z którą korespondował. 30-latek składał nastolatce seksualne propozycje. Chciał umówić się z nią na parkingu miejscowej galerii handlowej.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Podejrzenia ojca wzbudziło zachowanie córki. Kiedy sprawdził jej telefon okazało się, że dziecko korespondowało z 30-latkiem.

- W komunikatorze znalazłem konwersację z dorosłym mężczyzną. Od razu było widać, że chodzi mu o seks i próbuje omamić córkę – powiedział w rozmowie z portalem Nowa Trybuna Opolska ojciec dziewczynki.

Postanowił kontynuować rozmowę, podszywając się pod córkę. Napisał, że ma jedynie 14-lat, co jednak nie przeszkadzało  30-latkowi, który w wulgarnych słowach zaproponował dziewczynce seks oralny i spotkanie na parkingu jednej z galerii handlowych.

Zobacz także

Wówczas ojciec nastolatki zawiadomił policję.

- Zostaliśmy poinformowani przez jednego z rodziców, że z jego niepełnoletnią córką na komunikatorze internetowym nieznana osoba nawiązała kontakt i chciała się umówić. Zgłaszający udał się w miejsce spotkania i ujął mężczyznę, o czym nas powiadomił –  przekazała dziennikarzom portalu Nowa Trybuna Opolska Magdalena Nakoneczna z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Zobacz także

Policja prowadzi czynności wyjaśniające. Nie zdradza szczegółów ze względu na dobro dziecka.

RadioZET.pl/PAP/nto.pl/JŚ