Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ojciec 14-latki złapał pedofila. "Od razu było widać, że chodzi mu o seks"

12.02.2019 16:17
xxx wiadomosci

30-letni mężczyzna podejrzewany o pedofilię trafił w ręce policji w Kędzierzynie-Koźlu po tym, jak został złapany przez ojca 14-letniej dziewczynki, z którą korespondował. 30-latek składał nastolatce seksualne propozycje. Chciał umówić się z nią na parkingu miejscowej galerii handlowej.

Ojciec 14-latki złapał pedofila. "Od razu było widać, że chodzi mu o seks" fot. Shutterstock

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Podejrzenia ojca wzbudziło zachowanie córki. Kiedy sprawdził jej telefon okazało się, że dziecko korespondowało z 30-latkiem.

- W komunikatorze znalazłem konwersację z dorosłym mężczyzną. Od razu było widać, że chodzi mu o seks i próbuje omamić córkę – powiedział w rozmowie z portalem Nowa Trybuna Opolska ojciec dziewczynki.

Postanowił kontynuować rozmowę, podszywając się pod córkę. Napisał, że ma jedynie 14-lat, co jednak nie przeszkadzało  30-latkowi, który w wulgarnych słowach zaproponował dziewczynce seks oralny i spotkanie na parkingu jednej z galerii handlowych.

Wówczas ojciec nastolatki zawiadomił policję.

- Zostaliśmy poinformowani przez jednego z rodziców, że z jego niepełnoletnią córką na komunikatorze internetowym nieznana osoba nawiązała kontakt i chciała się umówić. Zgłaszający udał się w miejsce spotkania i ujął mężczyznę, o czym nas powiadomił –  przekazała dziennikarzom portalu Nowa Trybuna Opolska Magdalena Nakoneczna z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Policja prowadzi czynności wyjaśniające. Nie zdradza szczegółów ze względu na dobro dziecka.

RadioZET.pl/PAP/nto.pl/JŚ

Oceń