Zamknij

Kobieta spłonęła w wypadku. Jej zwłoki znaleziono w samochodzie

25.09.2019 10:15
Zwłoki w spalonym samochodzie
fot. Facebook/Oleskie Jednostki Pożarnicze

W spalonym samochodzie, który ugaszono w nocy z poniedziałku na wtorek pod Olesnem (woj. opolskie), znaleziono zwęglone zwłoki kierowcy – poinformował we wtorek Stanisław Filak, rzecznik komendy powiatowej policji z Olesna. Według informacji lokalnych mediów ofiarą pożaru była kobieta. 

O pożarze samochodu osobowego, który stał przy drodze pod Olesnem (dokładnie między Sowczycami a Łomnicą) w woj. opolskim, zawiadomiono strażaków w nocy z poniedziałku na wtorek. Po ugaszeniu pojazdu w jego wnętrzu znaleziono zwęglone szczątki kierowcy, którym według informacji lokalnego portalu „Nowa Trybuna Opolska” była kobieta. 

Zobacz także

– Na miejscu policjanci zrobili oględziny, zabezpieczono wszystkie ślady, zabezpieczono także samochód. Zwłoki dzisiaj rano zostały przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Opolu – powiedział w rozmowie z „NTO” st. asp. Stanisław Filak, rzecznik komendy policji w Oleśnie.

Prawdopodobnie tożsamość ofiary zostanie określona dopiero po zbadaniu jej DNA. Nie wiadomo jeszcze, jak doszło do pożaru. Według wstępnych ustaleń osobowy volkswagen nie uderzył w żadną przeszkodę. Okoliczności zdarzenia bada policja pod nadzorem prokuratury.

Zobacz także

RadioZET.pl/PAP/nto.pl