Zamknij

Zamieścił zdjęcie Petru i Schmidt. Ma nową pracę w TVP

Redakcja
07.02.2018 11:31
Zamieścił zdjęcie Petru i Schmidt. Ma nową pracę w TVP
fot. twitter.com/bogdan607

Radosław Poszwiński, który opublikował na Twitterze słynne zdjęcie posłów Nowoczesnej Ryszarda Petru i Joanny Schmidt z samolotu do Portugalii, dostał pracę w portalu informacyjnym Telewizji Polskiej. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Radosław Poszwiński to znany użytkownik Twittera o nicku Radosław. Prowadzi konto @bogdan607. Jego najsłynniejszym tweetem była fotografia z byłym liderem Nowoczesnej, który w trakcie sejmowego protestu przeciwko zmianom w organizacji pracy dziennikarzy w polskim parlamencie wyleciał z partyjną koleżanką na portugalską wyspę

Zagłosuj

Czy jesteś użytkownikiem Twittera?

Liczba głosów:

„Ja nie mam skrupułów walczyć totalnie z totalną opozycją, tyle w temacie zdjęcia” — komentował. W kolejnych wpisach wyjaśniał, że to zdjęcie było ogólnodostępne. „Każdy mógł ciągnąć temat, żeby zatopić balcerowiczow” — twierdził.

Zobacz także

Jak wynika z informacji branżowego portalu press.pl, Poszwiński odpowiada w tvp.info za obsługę mediów społecznościowych. Informację potwierdził redaktor naczelny tvp.info, Samuel Pereira. „To prawda z Radosławem. To będzie dobry transfer z Twittera” — napisał Pereira.

Nowy nabytek Telewizji Polskiej może pochwalić się dziennikarskim doświadczeniem. Od jesieni 2016 roku publikuje teksty w serwisie Presspolityka.pl. 

RadioZET.pl/Press/DG