Macierewicz wykonuje półsalta z 5-metrowej wieży? Jest nagranie

Redakcja
05.08.2018 20:09
Opublikowano nagranie pokazujące skoki do wody w wykonaniu Macierewicza
fot. Edmund Janniger/Twitter, PAP/Tomasz Gzell

Podczas obchodów urodzin Antoniego Macierewicza, wiceprezesa PiS i byłego ministra obrony, pokazano niecodzienne nagranie. Wideo ma pokazywać, jak polityk wykonuje akrobacje podczas skoku do wody. Film opublikował w sieci Edmund Janniger, współpracownik Macierewicza.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W sobotę w warszawskim klubie Palladium politycy PiS i przyjaciele Antoniego Macierewicza świętowali jego 70. urodziny. Podczas imprezy zorganizowanej przez media Strefy Wolnego Słowa (Gazeta Polska, Gazeta Polska Codziennie, niezalezna.pl) pokazano nieznane oblicze jubilata.

Podczas wydarzenia pokazano krótki filmik, podczas którego Macierewicz wykonuje akrobacje podczas skoku do wody.

"To ten właśnie skok Antoniego Macierewicza (półtora salta w przód w pozycji kucznej z 5 metrowej wieży) pokazali organizatorzy wczorajszego przyjęcia urodzinowego" - napisał na Twitterze Edmund Janniger. Do informacji dołączył również wideo mające pokazywać wyczyny polityka.

O zamiłowaniu Macierewicza do sportu media informowały już wcześniej. W kwietniu 2017 roku portal Onet donosił, że na basenie należącego do Żandarmerii Wojskowej zainstalowano platformę do skoków.

Podczas urzędowania polityka w Ministerstwie Obrony Narodowej miała być ona wypożyczona z klubu sportowego Wojskowej Akademii Technicznej. 

Na sobotnich 70. urodzinach Antoniego Macierewicza pojawił się m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński. - Antoni potrafił to robić. Ktoś zapyta, dlaczego nie jest teraz ministrem? Nie mogę w tej chwili o tym mówić - mówił w sobotę lider partii rządzącej.

RadioZET.pl/PTD