Zamknij

Chłopak Magdaleny Żuk ujawnił treść jej ostatniego SMS-a

Redakcja
13.05.2017 17:33

Wciąż nie udaje się rozwiązać zagadkowej śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie. Jej partner Markus w programie „Uwaga” powiedział, jaki był ostatni SMS, który otrzymał od 27-latki.

Chłopak Magdaleny Żuk ujawnił treść jej ostatniego SMS-a
fot. Facebook, Instagram

Zobacz także

W sieci roi się od hipotez na temat śmierci Magdaleny Żuk. Wiele osób w internecie oskarża partnera Magdaleny Żuk, że był zamieszany w jej śmierć. Jak do tej pory nie ma ku temu żadnych dowodów.

Markus jest zastraszany

W czwartek 11. maja Markus wystąpił w „Faktach” TVN, mówiąc, że dostaje pogróżki od nieznanych mu osób i nie czuje się bezpiecznie. Wiele osób ma wątpliwości na temat powodu nagrania przez niego rozmowy z Magdaleną. – Nagrywałem to po to, żeby mieć jakikolwiek punkt zaczepienia w razie, gdyby cokolwiek się stało. Rozmów było mnóstwo, ale później kontakt był coraz gorszy – tłumaczy Markus.

Ostatni SMS

Mężczyzna w programie „Uwaga” zdradził treść ostatniego SMS-a, którego otrzymał od swojej dziewczyny. – Napisała mi, że u niej już jest wszystko OK i że bardzo za mną tęskni. To był ostatni SMS, jaki dostałem – mówił reporterowi.

Zobacz także

Przełom w tej tajemniczej i głośnej sprawie nastąpi zapewne dopiero, gdy Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze zdradzi szczegóły swojego śledztwa. Wiadomo już, że do prokuratury dotarł zapis kamer monitoringu lotniska w Hurghadzie, gdzie 29 kwietnia około godz. 14-15 Polka była badana przez lekarza na lotnisku. Jeleniogórska prokuratura przesłuchała też przyjaciół Magdaleny i członków rodziny.

Poniżej znajduje się zapis wydarzeń od momentu wylotu 25 kwietnia (godz. 20:20) z lotniska w Pyrzowicach, do śmierci w Hurghadzie 30 kwietnia (godz. 17:30):

Zobacz także

RadioZET.pl/strz