Zamknij

Ostra wymiana zdań na Twitterze. Sikorski starł się z naczelną ''Wiadomości''

Redakcja
11.02.2017 17:02
Sikorski
fot. East News

Wypadek z udziałem Beaty Szydło wywołał ogromną lawinę komentarzy na portalach społecznościowych. Na Twitterze obserwować dziś można było ostrą wymianę zdań między Radosławem Sikorskim a Marzeną Paczuską.

Wczorajsze wieczorne wydarzenia w Oświęcimiu przyczyniły się do wzrostu negatywnych emocji wśród członków społeczności internetowej. Większość polityków związanych z partiami opozycyjnymi zdołało powstrzymać polityczną walkę słowną i życzyło premier szybkiego powrotu do zdrowia. Twitterowe wpisy byłego ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego nie spodobały się jednak szefowej ''Wiadomości'' Marzenie Paczuskiej.

Zobacz także

Sikorski na jeden z postów innego użytkownika, który napisał: DRZEWO i dodał zdjęcie rozbitej limuzyny BOR odpowiedział: ''Pancerne''.

Opublikowany post skomentowała szefowa głównego programu informacyjnego TVP. "Granice zostały przekroczone. Szyderstwo niszczące szacunek dla państwa. Anty-kultura" - napisała Paczuska.

Na odpowiedź ze strony byłego szefa dyplomacji nie trzeba było długo czekać. Okazała się ona wyjątkowo ostra i bezkompromisowa.

RadioZET.pl/DG