Zamknij

Ojciec sadysta trafił do aresztu. ''Szarpał i dusił swoją małoletnią córkę''

03.01.2020 22:58
Przemoc
fot. Shutterstock

Andrzej M. jest podejrzewany o znęcanie się nad swoją rodziną. Mężczyzna groził najbliższym pozbawieniem życia, wyganiał z domu, szarpał i dusił swoją małoletnią córkę Wiktorię. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Podejrzany Andrzej M. w okresie od 13 do 23 grudnia 2019 r. w miejscowości Brok (woj. mazowieckie) znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoimi bliskimi. Mężczyzna wszczynał awantury domowe, podczas których wyzywał ich, groził uszkodzeniem ciała i pozbawieniem życia. Wyganiał też rodzinę z domu oraz budził ją w nocy.

Nadto w dniu 23 grudnia 2019 r. szarpał i dusił swoją małoletnią córkę Wiktorię 

przekazała w piątek Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce

Podczas przesłuchania w Prokuraturze Rejonowej w Ostrowi Mazowieckiej Andrzej M. nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Mężczyzna złożył odmienne wyjaśnienia od poczynionych ustaleń.

Zobacz także

Jest to kolejne postępowanie dotyczące znęcania się nad rodziną prowadzone przeciwko Andrzejowi M. Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej już dwukrotnie oskarżyła Andrzeja M. o znęcanie się nad rodziną. Jedno z postępowań zostało zakończone wydaniem przez Sąd Rejonowy w Ostrowi Mazowieckiej wyroku skazującego Andrzeja M. za znęcanie się nad członkami rodziny.

Mężczyzna trafił do tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

RadioZET.pl/PAP