Zamknij

Zwłoki nastolatka na przystanku autobusowym. Miał na sobie tylko spodnie i but

12.01.2021 13:08
Zdjęcie ilustracyjne
fot. Wojciech TRACZYK/East News

Zwłoki 19-latka zostały znalezione na przystanku autobusowym w Ostrowie Wielkopolskim. Doniesienia te potwierdził w rozmowie z PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp., Maciej Meler. Martwy nastolatek był półnagi - miał na sobie tylko spodnie i jeden but.

Zwłoki 19-latka odkryto na przystanku autobusowym w niedzielę rano, w miejscowości Ostrów Wielkopolski. Jak podaje Polska Agencja Prasowa, martwego nastolatka zauważył w wiacie przystankowej jeden z przypadkowych przechodniów. Dramatyczne odkrycie miało miejsce przy ulicy Gorzyckiej. Młody mężczyzna został znaleziony półnagi - miał na sobie tylko spodnie i jeden but.

Przechodzień zaalarmował odpowiednie służby. Obecna na miejscu policja nie znalazła przy denacie żadnych dokumentów potwierdzających jego tożsamość. W toku dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że zmarły to 19-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego.

Ostrów Wielkopolski. Zwłoki 19-latka na przystanku autobusowym. Miał na sobie tylko spodnie i but

Prokuratura zleciła wykonanie sekcji zwłok, której wyniki mają być kluczowe dla wyjaśnienia okoliczności i przyczyny zgonu nastolatka. Rezultat badania będzie znany prawdopodobnie za kilka dni.

Pierwsi świadkowie zostali już przesłuchani i przeprowadzono dokładne oględziny miejsca, w którym znaleziono ciało. Nie wiadomo jednak, co było przyczyną jego śmierci. Dlatego zwłoki 19-latka zabezpieczono do sekcji - powiedział Polskiej Agencji Prasowej prokurator Meler.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP/Polsatnews.pl