Zamknij

Nożownik zaatakował na przejściu dla pieszych. Szuka go policja

14.12.2021 06:32

Na przejściu dla pieszych w Ostrowie Wielkopolskim mężczyzna wyjął nóż, ranił kierowcę i uciekł – poinformowała rzeczniczka prasowa tamtejszej policji. Nożownik jest poszukiwany przez służby.

Atak nożownika w Ostrowie Wlkp.
fot. Damian Klamka/East News

Do ataku nożownika doszło w poniedziałek 13 grudnia, jak podaje serwis Ostrow24.tv, w pobliżu marketu Dino przy ulicy Krotoszyńskiej.

Według wstępnych ustaleń policji na przejściu dla pieszych pomiędzy kierowcą a pieszym doszło do awantury. Wtedy pieszy rzucił się z nożem na kierowcę.

Ostrów Wlkp. Nożownik zaatakował kierowcę. Szuka go policja

- W pewnym momencie pieszy wyjął nóż i ranił kierowcę – poinformowała PAP rzecznik prasowy ostrowskiej policji mł. asp. Małgorzata Michaś.

Rzeczniczka policji dodała, że nożownik uciekł z miejsca zdarzenia i poszukuje go policja. Ofiara zajścia trafiła do szpitala. Rzecznik ostrowskiej lecznicy Adam Stangret powiedział, że życiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/Ostrow24.pl