Zamknij

Regał przygniótł kobietę w chłodni w McDonaldzie. 31-latka zmarła na miejscu

23.08.2020 13:38
Regał przygniótł kobietę w chłodni w McDonaldzie. 31-latka zmarła na miejscu
fot. Michal Wozniak/East News

Tragiczny wypadek w McDonald’s w Ostrowcu Świętokrzyskim. W nocy z soboty na niedzielę zmarła 31-letnia kobieta. Na pracownicę chłodni spadł regał z produktami. Mimo podjętej reanimacji i wezwania ratowników medycznych jej życia nie udało się uratować.

Śmierć w McDonald’s w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak podaje regionalny serwis Echodnia.eu, do tragedii doszło ostatniej nocy. Na liczącą towar w chłodni kobietę spadł regał pełen produktów.

31-latka została przygnieciona. Po kilku minutach sytuację zauważył inny z pracujących, który wezwał służby ratunkowe.

Wypadek w McDonald's. Liczyła towar, zginęła przygnieciona regałem

Na miejsce przyjechali też policjanci, strażacy i ratownicy medyczni – ci ostatni podjęli próbę reanimacji. Niestety bezskutecznie, kobieta zmarła na miejscu wypadku.

Zobacz także

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 31- letnia pracownica wykonywała jakieś obowiązki w chłodni, kiedy z nieustalonych jeszcze przyczyn, przewrócił się na nią regał z produktami

- powiedziała dla Echodnia.eu Beata Grubner, z ostrowieckiej policji.

Restauracja została zamknięta, na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora i w obecności PIP. Wstępnie postępowanie będzie dotyczyło wypadku ze skutkiem śmiertelnym. W sprawie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która szczegółowo wyjaśni przyczynę śmierci kobiety.

RadioZET.pl/Echodnia.eu