Zamknij

Chciał porwać 11-latkę i wciągnąć ją do samochodu. Policja publikuje portret [FOTO]

Redakcja
20.09.2018 17:35
Chciał porwać 11-latkę i wciągnąć ją do samochodu. Policja publikuje portret [FOTO]
fot. Shutterstock

Policja w Ostrowcu Świętokrzyskim poszukuje mężczyzny, który próbował wciągnąć do samochodu 11-letnią dziewczynkę. Do zdarzenia doszło 10 maja 2018 roku. 

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim, do przestępstwa polegającego na przytrzymywaniu, szarpaniu i usiłowaniu doprowadzenia 11-latki do samochodu doszło w maju br. przy skrzyżowaniu ulicy Bałtowskiej i Aleja Jana Pawła II około godziny 17.30. 

W związku z tym zdarzeniem został sporządzony portret pamięciowy. Sprawca to mężczyzna w wieku około 40 lat, wzrostu około 180 cm, szczupłej budowy ciała, cera normalna blada, włosy ciemne, po bokach krótkie, w środkowej części zaczesane do góry tzw. irokez.

W lewej brwi posiadał kolczyk zakończony kulkami, w lewym uchu umieszczone koło tzw. tunel. Ubrany był w spodnie długie w kolorach szaro-zielono-czarno-białych typu bojówki, koszulkę z krótkim rękawem z napisem Nike.

Próba porwania 11-latki. Portret sprawy: 

foto1

Zobacz także

Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na portrecie pamięciowym lub posiadają wiedzę na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. przy ul. Al. 3-go Maja 9 lub telefoniczny pod numerami telefonu 41 267 12 57 lub 112.

RadioZET.pl/DG