Brutalnie skatowali 33-latka. „Użyli noża i pogrzebacza”

Redakcja
19.04.2019 11:48
Policja
fot. Shutterstock

Policjanci zatrzymali 34-latka i 45-latka, którzy brutalnie pobili 33-letniego otwocczanina. „Sprawcy prawdopodobnie użyli wobec niego pogrzebacza i noża. Trafili do aresztu” – informuje nadkom. Daniel Niezdropa z otwockiej policji.

33-latek przyszedł do znajomych w odwiedziny. W pewnym momencie między nim a sąsiadami znajomych doszło do kłótni, w wyniku której 33-latek został zaatakowany i brutalnie pobity przez 34-latka i 45-latka.

Chcesz otrzymywać więcej podobnych informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

– Późnym wieczorem policjanci pojechali na jedną z prywatnych posesji przy ulicy Staszica w Otwocku, gdzie miało dojść do awantury z udziałem trzech mężczyzn. Zastali na miejscu rannego pokrzywdzonego, wobec którego napastnicy prawdopodobnie użyli pogrzebacza i noża. Cała trójka była nietrzeźwa – mówi PAP nadkom. Daniel Niezdropa z otwockiej policji. Policyjny alkomat wykazał, że mieli w organizmach ponad 2 promile alkoholu.

Zobacz także

Pobitego mężczyznę z ranami przedramienia i obrażeniami głowy zabrano do szpitala. Policjanci w toku kolejnych czynności zabezpieczyli nóż oraz pogrzebacz, którymi prawdopodobnie zadano ciosy 33-latkowi.

Zobacz także

Po wytrzeźwieniu podejrzanych doprowadzono do prokuratora, który przedstawił im zarzuty współudziału w pobiciu z użyciem niebezpiecznych narzędzi. Sąd zastosował wobec nich tymczasowy areszt. Grozi im do 8 lat więzienia.

RadioZET.pl/PAP