Zboczeniec nad znanym kąpieliskiem. Pytał, czy może się ''pobawić''

Redakcja
31.05.2018 18:13
Golas, Świder
fot. Linia Otwocka

Jedna z mieszkanek Otwocka w województwie mazowieckim była świadkiem skandalicznego zdarzenia nad rzeką Świder. Na plaży pojawił się goły mężczyzna, który zaczepiał plażowiczów. 

Jak podaje lokalny tygodnik „Linia Otwocka”, do redakcji pisma zgłosiła się pani Oliwia, która opisała skandaliczne zdarzenia oraz wysłała filmik z prowokującym mężczyzną.

Golas nad rzeką Świder w Otwocku

Do zdarzenia doszło w czwartek, 24 maja po południu. Pani Oliwia z Otwocka poszła z przyjaciółką na spacer nad Świder na wysokości ul. Bolesława Chrobrego. Błogi odpoczynek dwóch kobiet przerwał nagi mężczyzna. Golas kilkukrotnie przechadzał się obok plażowiczek. 

– Po chamsku zapytał, czy może się przy nas „pobawić”. Obydwie stanowczo zaprzeczyłyśmy. Powiedziałam, że nie życzę sobie takich zachowań i nie chcę się stresować, bo jestem w ciąży – relacjonowała oburzona otwocczanka. 

Zobacz także

Pani Oliwia postanowiła nagrać filmik, który wysłała do redakcji „Linii”. Kobieta zagroziła, że wyśle go też na komendę policji. Wtedy mężczyzna szybko spakował swoje rzeczy i uciekł.

Czy opalanie topless jest zgodne z polskim prawem? Przepisy w tej sprawie są niejednoznaczne.

RadioZET.pl/Linia Otwocka/DG