Zamknij

Zaginął 17-letni Adam. Policja i rodzina apelują o pomoc

Joanna Zaremba
24.08.2020 20:27
Adam Szałkowski zaginął
fot. zgierz.poicja.gov.pl

Zaginął 17-letni Adam Szałkowski. Nastolatek 21 lipca bieżącego roku oddalił się z Monaru w miejscowości Ozorków. Do tej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi. Młodego mężczyzny szuka policja.

Zaginięcie 17-letniego Adama Szałkowskiego nagłośniła grupa poszukiwawcza „Zaginieni Cała Polska”. Nastolatek wyszedł z ośrodka Monar w miejscowości Ozorków (województwo łódzkie) 21 lipca 2020 roku. Do tej pory nie skontaktował się z nimi z bliskich. Rodzina nie ma żadnych wieści od 17-latka, wiadomo jedynie, że może przebywać na terenie Kutna.

Zobacz także

21 lipca 2020r. ok. godz. 7:00 mężczyzna oddalił się z ośrodka Monar w Ozorkowie i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Może przebywać w rejonie Kutna.

Rysopis zaginionego

Zaginiony Adam Szałkowski ma około 175 centymetrów wzrostu i szczupłą sylwetkę. Ma również krótkie, ciemne włosy i oczy koloru szarego.

Zobacz także

W momencie zaginięcia ubrany był w ciemne spodnie oraz ciemną koszulkę z krótkim rękawem. Poniżej publikujemy zdjęcie poszukiwanego nastolatka:

adamszalkowski

fot. zgierz.policja.gov.pl.

Zobacz także

"Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Ozorkowie, ul. Wyszyńskiego 7, tel. 47 842 54 60 lub najbliższą jednostką policji na numer alarmowy 112. Anonimowo również w wiadomości prywatnej lub na skrzynkę zaginelazaginal@wp.pl" – czytamy w komunikacie.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/Zaginieni Cała Polska/zgierz.poicja.gov.pl