Zamknij

PKP Intercity wprowadza nową ofertę tanich biletów

Redakcja
29.07.2017 13:01
PKP Intercity wprowadza nową ofertę tanich biletów
fot. Flickr

Dobra wiadomość dla podróżujących kolejami. Od 1 sierpnia PKP Intercity wprowadza nową taryfę. Umożliwi ona zakup biletów EIP i EIC po niższych cenach. 

Nowa promocja ''Promo'' ma być ofertą pośrednią w stosunku do obowiązującej ''Super Promo''. Taryfa była mocno krytykowana przez pasażerów, którzy zarzucali przewoźnikowi ciche wycofanie się z promocji i ograniczenie puli najtańszych biletów. PKP Intercity zasłaniając się tajemnicą handlową nie chciało informować, jak duża jest pula najtańszych biletów.

Zobacz także

W ramach oferty ''Promo'' możliwy będzie zakup biletów po zakończeniu puli ''Super Promo''. Za bilet w 2. klasie pociągu EIP z Krakowa, Trójmiasta czy Katowic do Warszawy podróżny zapłaci 79 złotych, a z Wrocławia do stolicy – 89.

Po wyczerpaniu puli ''Promo'', pasażerowie będą mogli kupić bilety ze zniżką do 30 procent. Cena uzależniona będzie od tego, z jakim wyprzedzeniem dokonamy zakupu. Gwarantowane 30 procent zniżki otrzyma każdy, kto dokona zakupu biletu na 21 dni przed podróżą, a 20 proc. – kupując z 14-dniowym wyprzedzeniem.

RadioZET.pl/DG