Zamknij

LOT otwiera nowe połączenia lotnicze. Sprawdź gdzie dolecisz z Polski

Redakcja
15.05.2018 14:50
LOT
fot. Piotr Matusewicz/East News

Polskie Linie Lotnicze LOT we wtorek zainaugurują rejsy do Singapuru. Pierwszy raz w historii LOT uruchamia regularne, bezpośrednie połączenie z Warszawy do "Miasta Lwa". Rejs na tej trasie potrwa ok. 12 godz. i będzie wykonywany przez dreamlinery - najnowocześniejsze samoloty spółki.

Samolot do Singapuru wystartuje z warszawskiego Lotniska Chopina około godziny 23. Rejs potrwa około 12 godzin. Dreamliner pokona ok. 9,5 tys. km.
Inauguracyjnym rejsem do Singapuru uda się m.in. wicepremier, minister kultury Piotr Gliński, a także wiceminister infrastruktury, pełnomocnik rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dla RP Mikołaj Wild.

Zagłosuj

Czy boisz się latać samolotem?

Liczba głosów:

Jak poinformowało we wtorek w komunikacie Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego podczas wizyty ministra Glińskiego, "planowane są spotkania wysokiego szczebla z wicepremierem Singapuru, ministrem koordynującym ds. ekonomicznych i socjalnych Tharmanem Shanmugaratnam, minister kultury Grace Fu i ministrem transportu Khaw Boon Wanem". Wicepremier Gliński spotka się również z Polonią singapurską.

"Inauguracja bezpośredniego połączenia lotniczego z Singapurem jest niebywałą okazją do promocji Polskich Linii Lotniczych na nowym rynku, a także do umocnienia potencjału budowania relacji biznesowych, gospodarczych i kulturowych pomiędzy naszymi krajami" - napisano.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku                                                                                                                          

 

Zobacz też:

Ponad 50 nowych kierunków z lotnisk w Polsce. Szeroka oferta letniego rozkładu lotów

RadioZET.pl/pap/maal